Пов'язка при опіках

Опік - це ушкодження тканин організму, викликане впливом високих температур або впливом деяких хімічних речовин. Це досить хворобливе явище, зіткнутися з яким можна навіть у домашніх умовах, наприклад, під час приготування їжі. Зараз складно знайти людину, яка не стикався з подібною проблемою, тому кожен повинен знати про першу допомогу при опіках.

Що потрібно знати:

• Необхідно усунути джерело теплового впливу.
• Охолодити обпечене місце. Тримати його потрібно під прохолодною водою близько 15-20 хвилин.
• Нанести пов’язку. Важливо запам’ятати, що її слід наносити тільки при 1 і 2 ступені опіків, коли є почервоніння і бульбашки. При більш серйозних пошкодженнях шкірного покриву варто звернутися в лікарню.
На сьогоднішній день в аптеці пропонується безліч спеціальних пов’язок, при опіках, використовувати які буде раціонально для знезараження ран. До їх складу входять речовини, які сприяють швидкому загоєнню, а також запобігають появі шраму або рубця. Якщо можливості придбати таку пов’язку немає, то її замінюють марлею, змоченою в перекису водню.
Накладаємо пов’язку при опіках правильно
Перше і найважливіше правило – стерильність! Бинти повинні бути чистими, в іншому випадку збільшується ризик занести інфекцію.
Бажано накладати бинт після обробки місця опіку спеціальною маззю, що містить антибіотик – вона прискорить процес регенерації тканин.
Після нанесення мазі на пошкоджену ділянку шкіри, потрібно акуратно накласти пов’язку на область опіку, намагаючись не заподіяти потерпілому болю.
На даний момент одним з найбільш затребуваних і якісних препаратів для відновлення шкіри є «Рескінол».
Це загоює бальзам, до складу якого входять природні антибіотики. У ньому все біологічні речовини збалансовано діють і значно посилюють ефективність, наділяючи «Рескінол» знеболюючими, протизапальними, що загоюють і тонізуючими властивостями.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ