Препарати для ран

Для того, щоб процес загоєння рани відбувався за найбільш короткий термін, в першу чергу, потрібно з особливою ретельністю обробити область рани. Для цього, не торкаючись до самої рани, видаліть з її поверхні сторонні предмети і нежиттєздатні ділянки шкіри.

Препарати для ран вам може призначити ваш лікуючий лікар, до якого варто звернутися за консультацією та допомогою, якщо рана глибока і широка, або знаходиться, наприклад, на обличчі. Лікар зробить все можливе для того, щоб процес регенерації тканин і загоєння почалося, як можна раніше.

Коли лікаря поруч немає
У разі, коли отримати кваліфіковану медичну допомогу можливості немає, або рана просто невелика, змастіть шкіру біля рани будь-яким, які опинилися під рукою, антисептиком. Відмінно для цієї мети підійдуть йод і зеленка. Також ваші друзі в подібних ситуаціях – борний спирт, саліцилова кислота перекис водню. Для досягнення повного ефекту від надання першої допомоги, необхідно накласти просту стерильну пов’язку, а й з повною перев’язкою затягувати не варто – вона повинна бути проведена протягом двох годин.
Прискорюємо загоєння самостійно
Якщо вже трапилася травма, то її, звичайно ж, треба грамотно лікувати – від цього буде прямо залежати і термін, який вона буде вас турбувати. Щоб все гоїлися в максимально стислі часові проміжки, використовуйте препарати для ран. Одним з таких препаратів є «Рескінол», який встиг отримати багато самих позитивних відгуків, як у лікарів, так і у їхніх пацієнтів.
Серед інших препаратів «Рескінол» виділяє:

• комплексний вплив і універсальність;

• тільки натуральні компоненти;

• ціна, доступна кожному.
Якщо так сталося, що у вас з’явилася рана – «Рескінол» допоможе вам її вилікувати!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ