Профілактика укусу кота

Кішки тільки на перший погляд милі і пухнасті створення. Іноді вони теж можуть дряпатися і сильно кусатися. Основна проблема полягає в тому, що під кігтями у тварини скупчується величезна кількість мікробів і бактерій, які, потрапляючи в відкриту рану, призводять до її інфікування. Щоб уникнути неприємних наслідків, потрібно знати, що таке профілактика укусу кота.

Правила поведінки з тваринами.

Будь-яка тварина, в тому числі і кішка, без причини не нападає на людину. Вихованець може вкусити, якщо відчуває небезпеку, його ображають або просто він сильно розігрався. У будь-якому випадку, як правило, винна сама людина який несе відповідальність за приручена тварина. Дотримуючись кілька нескладних правил поведінки, можна уникнути травми:
• не варто грати з бездомними кішками. Може бути важко спрогнозувати, що від них можна очікувати, до того ж велика ймовірність інфікування різними захворюваннями;
• своєму домашньому вихованцеві обов’язково робіть щеплення;
• Не ображайте і не дратуйте тварина;
• приділяйте якомога більше часу її виховання;
Що робити якщо кішка вкусила?
Найчастіше профілактика укусу кота допомагає уникнути травм, але бувають і виключення. Укус такого невеликого і неагресивного тваринного класифікується як мікротравма. Її лікування полягає в ретельній обробці антисептичними засобами. На відміну від звичайних подряпин, процес загоєння не можна пускати на самоплив. До повного одужання рани необхідно обробляти ефективними багатокомпонентними засобами, такими, наприклад, як «Рескінол».
Бальзам має гарний загоює, протизапальну, знеболюючу і дезінфікуючу дію, допомагає активувати природну регенерацію шкірного покриву. Регулярно наносячи засіб на рану, можна її швидко вилікувати без будь-яких ускладнень.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ