Профілактика укусу скорпіона

У сучасному тваринному світі налічується понад 600 видів скорпіонів, укус більшості з яких можуть мати серйозні наслідки для людини. Саме тому профілактика укусу скорпіона має важливе значення.

Симптоми і профілактика.

Укуси деяких видів скорпіонів мають такими самими наслідками, як при укусі бджоли. Більшість же укусів викликають пекучий біль, набряки і інші проблеми. Лікування укусів передбачає використання холодних компресів і анальгетиків слабкої дії. Слід зазначити, що на сьогоднішній день не існує якогось одного способу лікування – в залежності від ступеня та інтенсивності симптомів можна застосовувати здавлюють пов’язки, робити розріз місця укусу або відсмоктувати отруту.
Для того щоб уникнути проблем, профілактика укусу скорпіона вимагає пильної уваги, успіх при цьому залежить від дотримання правил обережності. Перед надяганням взуття чи одягу необхідно переконатися, що на них немає скорпіонів. Також переглядати необхідно рушники і постільну білизну.
Сміття, колоди, камені, тріски та інші подібні предмети є ідеальним середовищем для життя скорпіонів, тому від них потрібно позбавитися.
Ефективне лікування
Якщо ж захистити себе від скорпіона не вдалося, і він вкусив вас, то необхідно відразу ж приступити до обробки місця укусу. Ідеальним засобом для цього є бальзам «Рескінол», який являє собою високоефективний продукт і славиться такими перевагами:
• Безпека – засіб не робить токсикологічне вплив завдяки тому, що в його складі присутні тільки натуральні компоненти;
• Висока ефективність – використання бальзаму дозволяє не допустити розвитку інтоксикації;
• Практичність – бальзам легко використовується навіть в найбільш екстремальних умовах;
• Універсальність – препарат можна застосовувати при укусах будь-яких скорпіонів, незалежно від їх виду.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ