Профілактика укусу собаки

Багато собаківників неминуче стикаються з такою проблемою як укуси улюблених вихованців. Це може статися під час гри або походу до ветеринара. Найчастіше кусаються цуценята, які не вміють контролювати свої сили. Профілактика укусу собаки не складна і складається з усього декількох правил, які вам допоможуть убезпечити себе і своїх близьких.

Запобіжні заходи

Вкусити може чуже тварина, тому в будь-якій ситуації потрібно дотримуватися нескладних правил. Профілактика укусу собаки:
• з обережністю потрібно підходити до суки з маленькими цуценятами;
• не варто різко будити тварину або наступати на нього уві сні;
• не можна забирати з пащі їжу;
• категорично не можна бити собаку;
• потрібно поважати місце і територію звіра;
• дітей до незнайомих собакам краще не підпускати;
• не потрібно замахуватися і дражнити тварина.
Собаки, навіть самі добрі і милі на перший погляд, створення непередбачувані. Укуси бувають різними, і відбувається це, як правило, раптово. Якщо пошкодження було сильним, слід негайно звернутися за допомогою до медиків. Глибокі рани заживають важко і довго, в більшості випадків зі слиною потрапляє інфекція, що викликає запалення і нагноєння рани. Крім того, якщо це було чуже тварина, воно могло бути переносником небезпечного захворювання – сказу.
Що робити при дрібних укусах?
Якщо вкусив ваш вихованець, і він був своєчасно щеплений, а пошкодження невелике, правильне лікування можна здійснити і в домашніх умовах. Для цього рану необхідно промити з господарським або будь-яким іншим антисептичним милом. Потім додатково обробити антисептиками і нанести загоює засіб. Для цієї мети відмінно підійде комплексний бальзам «Рескінол», що складається повністю з природних компонентів. Його багатий і насичений склад допоможе запобігти інфікуванню і швидко вилікує укус.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ