Профілактика укусів мошки і мошок

Мошки - шкідливі істоти, які не дають в повній мірі насолодитися спілкуванням з природою. Одним з найсильніших наслідків укусів є печіння, почервоніння і набряк. Слід зазначити, що даний вид комах може переносити цілий ряд серйозних захворювань. Крім того, разом з укусом в ранки потрапляють хвороботворні мікроорганізми, які стають причиною появи запалень.

Способи лікування.

Мошкара і мошки – невеликі комахи, які за своїм зовнішнім виглядом схожі на мух. Дані комахи розмножуються у величезних кількостях, що стає серйозним лихом для туристів, дачників і жителів сільських районів. Слина мошок містить в собі отруйні речовини, які сприяють появі свербіння, печіння і почервоніння.
Профілактика укусів мошки і мошок повинна починатися якомога швидше:
• для того щоб вторинні інфекції після укусів не з’являлися, ранки потрібно обробити. Для цих цілей можна використовувати зеленку або йод;
• щоб не допустити свербіння, уражене місце краще протерти розчином оцту;
• набряки, які з’являються в результаті укусу комах, краще відразу ж обробляти, так як це може стати причиною появи судинних захворювань. Використання льоду дозволяє знизити запалення і позбутися від набряків.
Ефективне лікування укусів
Профілактика укусів мошки і мошок може проводитися з використанням сучасних лікарських препаратів. Одним з найбільш ефективних і популярних на ринку є бальзам «Рескінол», який славиться своєю безпекою і універсальністю.
Серед особливостей бальзаму можна виділити:
• оперативне очищення ран від хвороботворних бактерій;
• швидке зняття почервоніння;
• поліпшення клітинного обміну, прискорення процесу відновлення.
Застосування бальзаму дозволяє позбутися від будь-яких наслідків від укусу комах та мошкари.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ