Профілактика укусів мух

Не кожна людина знає про те, що три чверті всіх мешканців планети становлять комахи. Укуси мух є досить неприємне, а іноді і небезпечне явище. Саме тому профілактика укусів мух має настільки важливе значення.

Слід зазначити, що в більшості випадків мухи кусають в оборонних цілях. Іншими словами, вони нападають тільки при спробі вбити їх. Укуси можуть супроводжуватися набряком, сильним свербінням, загальною слабкістю і алергічними реакціями.

Особливості лікування та профілактики
Для того щоб максимально знизити ймовірність серйозних наслідків, потрібно відразу ж приступити до обробки місця укусу. Для цього використовується будь-який знезаражує склад – йод, перекис водню. При сильному болі можна прийняти знеболюючі препарати, які зможуть не допустити прояви алергії.
Зрозуміло, набагато краще захистити від укусів, ніж усувати їх симптоми. У домашніх умовах профілактика укусів мух проводиться за допомогою антимоскітних сіток, які не дозволяють комахою проникати в будинок. На природі можна використовувати спеціальні креми та аерозолі, які відлякують комах. Такі прості, на перший погляд, заходи, здатні убезпечити від укусів мух.
Лікування укусів лікарськими засобами
Якщо ж не вдалося убезпечити себе від укусів і ви вже постраждали, то необхідно негайно приступати до лікування. Одним з найбільш популярних і результативних способів є використання бальзаму «Рескінол», який являє собою сучасне протизапальний засіб і відрізняється такими перевагами:
• безпеку – в процесі виробництва бальзаму застосовуються тільки натуральні компоненти, що робить його безпечним і не викликає алергії;
• універсальність – бальзам можна використовувати не тільки для обробки місця укусу мух, а й інших комах;
• ефективність – результат дії бальзаму можна побачити вже через пару годин після нанесення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ