Пролежні на сідницях, чим лікувати?

Пролежні, що представляють собою омертвілі ділянки шкірних покривів і тканин, найбільш часто утворюються на тілі у прикутих до ліжка хворих. Виникає таке захворювання в результаті відсутності рухової активності і порушення кровообігу. Якщо вчасно не надано належного лікування, на тілі можуть з'явитися глибокі виразки, через які в організм легко проникне інфекція. У лежачих хворих найчастіше утворюються пролежні на сідницях, ніж лікувати їх ви дізнаєтеся з цієї статті.

Народні засоби
Виявили у хворого пролежні на сідницях, ніж лікувати? Важливо знати, що дане захворювання має 4 стадії розвитку і саме від поточного стану шкірних покривів залежить подальше лікування. Також необхідно враховувати анатомічні особливості сідниць, оскільки поруч з цією частиною тіла розташовані важливі внутрішні органи, а проникнення інфекції через глибокі виразки загрожує важкими ускладненнями. Отже, лікування має на увазі наступне:
• при ущільненні і почервонінні шкірних покривів потрібно змащувати проблемні ділянки маслом чайного дерева, маслом обліпихи або прикладати до них зрізані листя каланхое;
• при невеликих виразках слід застосовувати спеціальні антисептичні пов’язки;
• при ураженні підшкірних шарів використовуються антибактеріальні, протизапальні засоби (розчин хлоргексидину, мазь Солкосерил, Дексаметазон, Преднізолон);
• при глибокому ураженні тканин застосовують сильні ранозагоювальні засоби (Декспантенол, Метилурацил).
Як не допустити ускладнень?
При перших ознаках пролежнів фахівці радять обробити проблемні ділянки шкіри бальзамом «Рескінол», до складу якого входять виключно натуральні і безпечні для організму речовини. «Рескінол» надає ефективну бактерицидну і загоює, наносити його потрібно на шкіру рясним шаром кілька разів на день.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ