Пролежні на п'ятах, 6 порад чим лікувати

Головною причиною виникнення пролежнів є захворювання, що обмежують рухливість людини, іншими словами, у прикутого до ліжка хворого порушується кровообіг і спостерігається некроз м'яких тканин. Від даної патології найбільш часто страждають нижні кінцівки, і тому необхідно знати, які заходи вжити, якщо утворилися пролежні на п'ятах, чим лікувати їх і як запобігти проникненню в організм інфекції через відкриті рани.

Засоби народної медицини
Виявили у хворого пролежні на п’ятах, ніж лікувати рани? Свою ефективність довели наступні народні засоби:
1. Мазь з календулою (змішати кілька сухих квіток рослини з 50 грамами вазелінового масла), наносити яку слід на травмовану ділянку регулярно.
2. Бджолиний віск з рослинним маслом (трохи воску розтопити в 100 грамах киплячої олії, дати охолонути) – хороший засіб для боротьби з пролежнями.
3. Для мокли ран краще використовувати аптечні присипки або картопляний крохмаль.
4. Для загоєння виразок можна приготувати розчин – по дві подрібнені в порошок таблетки стрептоциду і аспірину змішати з двома столовими ложками дитячого шампуню, чотирма столовими ложками етилового спирту і дитячої присипки.
5. Ще один народний засіб – сирий білок, змішаний з соком молодої кропиви.
Кращий ранозагоювальний препарат
Унікальний бальзам «Рескінол», створений на основі натуральних, природних компонентів, відмінно справляється з лікуванням пролежнів, незалежно від стадії захворювання. Даний препарат перешкоджає запаленню шкірних покривів, розмноженню патогенної мікрофлори, зараження крові і інтоксикації організму. Наносити засіб рекомендується кілька разів в день рясним шаром на уражену ділянку шкіри.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ