Рана, швидке загоєння

Будь-яка рана вимагає ретельного догляду. Лікування саден, подряпин на перший погляд здається легкою справою, але якщо робити це неправильно, пошкоджену ділянку запалиться, в результаті чого можуть проявитися ускладнення.

Якщо поранення неглибоке, можна зайнятися лікуванням самостійно. У разі ж, коли тканини сильно пошкоджені, краще звернутися в лікарню.

Перші дії при пораненні
Щоб швидке загоєння рани було можливим, необхідно правильно виконати кілька дій.
1. Відразу після пошкодження потрібно промити рану і ділянку навколо неї.
2. Обробіть ранку антисептиком, в складі якого є спирт. Найпопулярніші засоби: йод (розчин 5%) і зеленка.
3. По можливості очистіть шкіру від дрібних сторонніх предметів – це можуть бути осколки скла або дерев’яні тріски.
4. Накладіть на ділянку стерильні бинти, якщо ж їх немає, можна використовувати чисту тканину. У будь-якому випадку, пов’язку слід міняти кожні 2 години.
Виконання цих пунктів допоможе зупинити кров і запобігти зараженню тканин. Однак і це не дає 100% гарантію, що подальше лікування пройде гладко. При самостійній обробці і догляді за раною потрібно обов’язково мати під рукою засоби для швидкого загоєння.
Похід в аптеку: що вибрати?
Ринок медикаментів відрізняється різноманітністю товарів. Часом дуже складно зорієнтуватися серед безлічі виробників, тому слід чітко визначитися, які саме ліки вам потрібно.
При виборі потрібно враховувати те, що рана заживає швидше, якщо використовувати перевірені ефективні лікарські препарати. Таким чином, ви зможете домогтися бажаного результату.
Якщо ви сумніваєтеся в ефективності пропонованих препаратів, є ідеальне рішення: «Рескінол». Це універсальний бальзам, який можна застосувати до будь-яких видів ушкоджень. Він повністю складається з натуральних компонентів, не містить води, тваринного масла. Саме це підвищує його практичність і ефективність.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ