Рана живота, чим лікувати ушкодження?

Травми живота відносяться до великої групи важких ушкоджень, в основному вони представляють загрозу для життя людини. Бувають відкриті і закриті рани живота. Чим лікувати ушкодження і як надати першу допомогу слід обов'язково знати, щоб уникнути найгіршого.

Надання першої допомоги при ранах живота.

Потерпілому слід правильно надавати першу допомогу, щоб у нього в майбутньому не виникло безліч проблем зі здоров’ям. Тому, потрібно якомога швидше доставити хворого до медичного закладу, якщо він пошкодив живіт. Самостійно можна зробити такі дії до приїзду швидкої допомоги:
• привести потерпілого «до тями», якщо він втратив свідомість;
• забезпечити хворому зручне положення;
• прикласти холод на область живота;
• якщо порушиться дихання, зробити реанімаційні заходи.
Важливо! Ні в якому разі рану не потрібно чіпати брудними руками тому, що можна занести інфекцію. Обов’язково необхідно дочекатися приїзду медиків і довірити хворого ім. Вони точно знають, що робити, коли присутній рана живота, ніж лікувати ушкодження. Лікар здійснює такі дії:
• оглядає рану;
• визначає ступінь тяжкості ушкодження рани;
• проводить необхідні маніпуляції.
Застосування спеціального бальзаму для загоєння ран живота
Як відомо, рани на животі заживають довго. Тому, актуально застосування бальзаму, щоб затягнулася рана живота. Чим лікувати ушкодження після проведення лікарських маніпуляцій, знає не кожен. Унікальний препарат «Рескінол» допоможе в найкоротші терміни вилікувати рану на животі. Це сучасний бальзам, у якого неймовірним ефектом.
«Рескінол» підсилює живлення клітин і обмін речовин в місцях пошкодження. Препарат здатний активувати біосинтез клітинних елементів. Його вартість порівняно невисока.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ