Рана на стегні, як лікувати?

Дуже часто в нашому житті відбуваються непередбачені ситуації, коли тіло не витримує заданих навантажень і непередбачених ударів. Особливо схильні до травм спортсмени, екстремали і наші улюблені діти, яким, як першовідкривачам, в цьому світі потрібно все пізнати і розвідати.

Неприємним і болючим результатом подібних відкриттів у великих випадках є отримані травми ніг, лікування ран на стегні і подальше відновлення.

Види «травматичних» ран:
• закриті (характерні лише внутрішні пошкодження тканин);
• відкриті (покалічена, як і внутрішньом’язова тканину, можливо, сухожилля, нервові волокна, судини, так і шкірний покрив).
Рекомендації з лікування
Закритим пошкодженням вважається забій стегна, набряклість після удару, часткове руйнування м’язів. Потрібна сдавливающая пов’язка і спокій хворого. Рекомендується нанесення мазі щоб уникнути появи гематоми, також знеболення ураженої ділянки шкіри. Хорошим вибором стане бальзам «Рескінол» на натуральній основі, що підходить для всіх видів пошкоджень.
При відкритих і великих ранах стегна, для лікування необхідно спочатку зафіксувати місце стерильною пов’язкою і транспортувати людину в лікувальний заклад. Дезінфекцію повинен проводить кваліфікований фахівець, щоб уникнути нагноєнь і вторинного зараження пошкодженої ділянки шкіри.
Якщо рана невелика і злегка забруднена, як у випадку з саднами і подряпинами, потрібно промити водою і приклеїти антисептичний пластир або накласти пов’язку, що не прилипає до шкіри. Як додатковий засіб для прискорення лікування рани на стегні, її кращого очищення і знезараження, що так важливо на початковому етапі, застосовують мазь «Рескінол», яка допомагає в усуненні токсинів, відмерлих клітин, нормалізації мікрофлори.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ