Рани на голові, як лікувати?

Тримати голову в холоді, живіт в голоді, а ноги в теплі нам радить відоме прислів'я, але чи варто обов'язково дотримуватися всіх трьох пунктів, про які вона говорить? Голова - таке ж вразливе місце для ран і захворювань, як і інші частини тіла і органи людини. Найчастіше травми, отримані в області голови, несуть більш серйозну небезпеку для здоров'я і життя людини, ніж рани кінцівок. Це пояснюється близьким розташуванням мозку, а також наявністю волосся, через які надання першої допомоги при ранах на голові досить проблематично.

Особливості лікування
Лікування ран на голові – дуже важкий процес, який вимагає особливої підготовки і медичних знань. Умовно види ран на голові можна розділити на такі категорії:
• Післяопераційні рани.
• Випадкові рани (отримані в результаті падіння, бійки, необережності).
• Рани, викликані захворюванням шкіри голови (дрібні ранки, виразки).
Природно, виникає питання, як лікувати рани на голові, якщо природа їх походження абсолютно різна. В першу чергу, при всіх трьох видах ран слід дотримуватися чистоти і стерильність, суворо дотримуватися вказівок лікаря і не займатися самолікуванням. У таких випадках краще виключити варіант лікування засобами народної медицини. Дуже важливо, щоб в рану на голові не потрапляла інфекція.
Як загоїти рану правильно і швидко?
Регенерація клітин і загоєння ран – індивідуальний процес, який залежить від властивостей організму потерпілого. Проте, для прискорення загоєння ран можна використовувати «Рескінол» – бальзам нового покоління в лікуванні ран. Цей ефективний, швидко загоює препарат допоможе впоратися як з маленькими порізами, так і з післяопераційними ранами. З «Рескінолом» лікування ран на голові не буде приносити багато клопоту і дискомфорту.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ