Рана на грудях, як лікувати?

Діти - квіти життя, але поки вони підростуть і стануть більш самостійними, пройде чимало часу. Мамам доводиться нелегко, адже їм потрібно знати не тільки, як лікувати свого малюка, але і стежити за своїм власним організмом. При цьому, мама повинна бути спокійною і життєрадісною, щоб продовжувати дарувати свою сім'ю тепло і турботу.

Чому бувають ранки на грудях?

Майже у всіх жінок були проблеми зі шкірою грудей під час годування, адже молоко, яке потрапляє за призначенням, досить сильно сушить шкірний покрив. Від цього з’являються тріщинки, які можуть збільшуватися і ставати хворобливими згодом, якщо не здійснювати належний догляд за ними. А малюки з зубками роблять процес загоєння проблематичним.
Як можна вилікувати такі рани?
Існує багато різних способів лікування ран на грудях. Ось деякі з них:
• Один з варіантів – використовувати загоює гель (наприклад, «Соркосеріл», «Актовегін» і т.д.). Після закриття ранки можна перейти на загоюють креми.
• Від будь-яких пошкоджень ніжної шкірки на грудях допомагають «повітряні ванни». Якщо просто ходити з голими грудьми хоча б пару годин в день, холодне повітря заспокоює шкіру, що сприяє загоєнню.
• Якщо постраждала одна грудь, то можна пару днів годувати інший, а з цієї просто зціджувати молоко, поки не заживе тріщина.
• Дехто використовує масло обліпихи, яке не сушить сосок і нешкідливо для дитини.
Дуже важливо при виборі засобу для лікування рани на грудях враховувати безпеку для дитячого організму. Тому, хорошим вибором буде бальзам «Рескінол» – дуже ефективне і практичне ліки, на 100% складається з натуральних компонентів. З таким препаратом в аптечці, не буде проблемою, як вилікувати будь-які подряпини, укуси або тріщини на грудях.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ