Рана на коліні, як лікувати?

Дитинство - це найулюбленіша пора людини, коли все тебе опікують, піклуються і люблять. І тільки дорослі розуміють, що дитинство - це найнебезпечніший вік, коли трапляються розбиті коліна, синяки, часті падіння на асфальті та інші події. Звичайно, синці і рани на коліні здаються нешкідливими саднами, але насправді це такі ж рани, як і на іншій ділянці тіла. Будь-яке порушення цілісності нашого організму - це загроза занести інфекцію через рану. Багато батьків вже заздалегідь ставлять собі питання: якщо буде рана на коліні, як лікувати її? Для початку розберемося, від чого вони можуть бути:

• падіння;
• аварії;
• удари, удари і порізи.
З настанням теплої пори року, діти найчастіше проводять час на вулиці, на дитячих майданчиках і не завжди можна встежити і застерегти дитину від падіння. Якщо така ситуація з вами трапилася, то в найвідповідальніший момент слід не розгубитися і надати першу допомогу потерпілому:
• помити руки того, хто буде надавати невідкладну допомогу;
• обробити рану антибактеріальним засобом;
• ділянку навколо рани змастити зеленкою;
• рану заклеїти бактерицидним пластиром або накласти бинтову пов’язку.
Перейдемо до питання: рана на коліні, як лікувати?
Якщо ж ви думаєте, що рану на коліні лікувати не знадобиться, то глибокого помиляєтеся. По-перше, колінний суглоб дуже рухливий, і щоб рана загоїлася швидше і без освіти гнійних або інших запальних процесів, її слід лікувати.
По-друге, будь-яке пошкодження цілісності нашого організму – це порушення кількох його функцій, тому чим швидше рана на коліні буде вилікувана і станеться рубцювання, тим швидше людина буде краще себе почувати. І в цьому вам допоможе «Рескінол» – ранозагоювальний, знеболюючий, антибактеріальний бальзам, що складається з натуральних компонентів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ