Рана на нозі, чим лікувати?

У повсякденному житті кожен з нас хоча б раз отримував травму ноги. Такі рани часто інфікуються, в них легко потрапляє бруд. Виникає питання, як лікувати рану на нозі.

Залежно від обставин отримання травми, рани розрізняються за ступенем пошкодження тканин. Це можуть бути неглибокі ураження шкіри або рани з ушкодженням м'язів, сухожиль, кровоносних судин або кістки. Незалежно від того, наскільки серйозна травма, успішне лікування залежить від ефективності наданої першої допомоги.

Лікування ран на ногах
Залежно від типу ран, лікування може бути найрізноманітнішим. Основними засобами при лікуванні ран на ногах є розчин марганцівки, перекис водню, спирт, зеленка. Для гнійних ран використовують також розчин фурациліну. Звичайно, необхідно звернутися за професійною медичною допомогою до фахівців у разі, якщо виникають спірні питання в моментах лікування. Тільки кваліфікований лікар зможе призначити необхідний препарат, адже, самолікування не завжди виявляється ефективним.
Рану на нозі вилікує «Рескінол»
Якщо ви не досягли потрібних результатів, використовуючи різні препарати, спробуйте лікувати рану на нозі за допомогою бальзаму «Рескінол».
Всі біологічно активні речовини, які входять до складу даного препарату, збалансовано взаємодіють і значно посилюють ефективність, наділяючи бальзам «Рескінол» надзвичайними знеболюючими, протизапальними, що загоюють і тонізуючими властивостями.
Бальзам безпечний:
• Містить натуральні компоненти;
• Не має хімічних речовин, антибіотиків і гормонів;
• Не має токсичну дію;
• Має позитивний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи.
Намагайтеся не травмувати ваші ноги, а якщо вже трапилася травма, прослідкуйте, щоб лікування було правильним.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ