Рана на попі, як лікувати?

Дуже часто люди стикаються з проблемами, про які не зовсім зручно говорити вголос, а сором'язливість заважає звернутися за допомогою до фахівців. Подібні випадки зустрічаються більш ніж у 35% дорослого населення, і тільки лише 14% звертаються за допомогою до медиків. Решта ж, сподіваються на щасливий результат і тим самим лише погіршують ситуацію. Йдеться про появу ран в особливо делікатною зоні - на попі і між сідницями.

Якщо ця проблема наздогнала саме вас.

Виявилося так, що ви потрапили в число людей, яким не пощастило уникнути появи ран на попі? В першу чергу слід з’ясувати, яке ж захворювання вас переслідує. Найбільш поширеними вважаються:
• Екзема.
• Тріщина між сідниць.
• Запалення внутрішніх стінок сідниць.
• Освіта рани в результаті механічної дії (поріз).
Точний і правильний діагноз може поставити тільки лікар-фахівець. Якщо ознаки захворювання проявляються на шкірі (плями, лущення, виразки), слід звертатися до дерматолога, якщо ж проблема має більш глибокий характер, то на допомогу вам прийде лікар проктолог. Професіонали своєї справи підкажуть, чим була викликана рана на попі, ніж лікувати її і як уникати подібних ситуацій.
Делікатної проблеми – делікатне рішення
Зазначені захворювання ні в якому разі не варто лікувати самостійно. Кращим варіантом буде перебороти всі свої принципи, сором’язливість і незручність ситуації і все-таки звернеться до лікаря. З огляду на проблему, призначається лікування ран на попі, прискорити яке можна за допомогою загоювального бальзаму «Рескінол». Цей препарат має м’який і ефективною дією, не викликаючи алергічних реакцій шкірного покриву і слизових оболонок. Натуральні компоненти будуть сприяти загоєнню ран, а знеболюючий ефект «Ресінола» значно полегшить страждання.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ