Рана пальця ноги, чим лікувати

Людські кінцівки - досить таки проблематичні зони в плані лікування. Пошкодити шкіру на них легко, але ось правильно вилікувати - буває не так просто. Однак, якщо знати деякі «хитрощі», все стає на порядок зрозуміліше і швидше.

Кілька порад в лікуванні ран на пальцях ніг.

Пошкодження шкіри бувають двох видів, в залежності від чого і потрібно вибирати, чим лікувати рани пальця ноги:
• Сухі рани мають тверду скоринку, під якою нарощується новий шар шкірного покриву. Але вона часто тріскається, що є досить болючим процесом – неприємно, адже якщо під корочку потрапить щось чужорідне (пісок, бруд), рана почне гноїтися.
• Вологі рани дуже чутливі і складні в плані лікування. Вони мають рожеву поверхню і легко травмуються. При такому пошкодженні не обійтися без гелів, кремів і компресів.
Якщо суху рану іноді досить просто продезинфікувати, то волога вимагає більше уваги. На перших порах можна використовувати мазі, які висушують поверхню. Пов’язку потрібно міняти як мінімум 2-3 рази в день, кожен раз оглядаючи ранку. Коли шкіра почне гоїтися, можна використовувати стандартні засоби для лікування.
Зверніть увагу, що якщо ви помітили, що протягом декількох днів самолікування не приносить бажаних результатів, вам потрібно негайно відвідати кваліфікованого фахівця, який прийме необхідні заходи.
Без медикаментів не обійтися!
Дуже важливо мати під рукою потрібні препарати і ліки. Краще, коли препарат багатофункціональний, як, наприклад, «Рескінол» – ефективний бальзам від будь-яких ран. Він практичний, а також повністю безпечний, адже складається тільки з натуральних компонентів. Ще не знаєте, чим лікувати рану пальця ноги? У такому випадку, ви зробите правильний вибір, якщо зупиніться на бальзамі «Рескінол».

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ