Рана плеча, як лікувати?

Кожен рано чи пізно поранитися. Дуже часто ми травмуючи наші кінцівки, і, навіть якщо ранка невелика, необхідно правильно її лікувати.

Чим небезпечні порізи?

Навіть невеликий поріз може завдати серйозної шкоди. Подряпина, за якої немає належного догляду, може перетворитися в запалену рану, яка буде не тільки хворіти, але і загрожувати ускладненнями. Зараження крові, гангрена - то, чого побоюється будь-хто. У медичній практиці не поодинокі випадки, коли, заради порятунку життя пацієнта, лікарі приймали рішення ампутувати кінцівку.

Як правильно лікувати рану?
У побуті ми часто отримуємо рани плеча, передпліччя. Щоб не втратити руку через звичайну необережності, краще знати, як правильно лікувати плечові рани:
• Навіть при невеликих подряпинах насамперед потрібно прибрати з пошкодженої ділянки видиме забруднення, а потім використовувати антисептик для дезінфекції.
• Далі слід накласти чисту пов’язку (якщо немає бинтів, можна використовувати стерильну тканину). Її потрібно міняти не менше 3-4 разів на добу.
• Якщо рана глибока, викликає сильний біль або кровотеча не зупиняється, обов’язково зверніться до лікаря!
Самостійне лікування рани на плечі на цьому не закінчується. У будь-якому випадку, вам будуть потрібні ліки. У домашній аптечці завжди знайдеться якась болезаспокійлива мазь або щось подібне. Однак, не завжди є інші препарати з потрібними ефектами, тому найкраще мати під рукою багатофункціональний засіб.
«Рескінол» – універсальний бальзам, в складі якого є тільки натуральні компоненти. Використовується він для лікування будь-яких ушкоджень шкіри: від подряпин і легких опіків до досить глибоких ран.
І, хоча тепер ви знаєте, як лікувати рани плеча, краще уникати небезпечних для здоров’я ситуацій.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ