Рана після родимки, чим вилікувати?

Напевно, кожен хотів би мати ідеально рівну шкіру без будь - яких вад і недоліків. Але, природа і генетика нагороджує одних надокучливими веснянками, інших дуже світлою шкірою або безліччю родимок, від яких так часто ми хочемо позбутися. Іноді родимки можуть служити прикрасою або навіть родзинкою зовнішності людини, але не варто забувати, що велика кількість родимок на тілі або обличчі людини - не зовсім хороша ознака здорового організму, а лікування ран після родимки дуже складний процес.

Що робити, якщо родимок занадто багато?

Зазвичай прості родимки не приносять особливого дискомфорту. Проте, зустрічаються такі випадки, коли опукла родимка знаходиться зовсім в незручному місці і може бути дуже легко зачеплена або просто естетично псує зовнішність людини. Проблемними вважаються такі родимки:
• Асиметричні з нерівними краями.
• Якщо діаметр родимки більше 6 мм.
• Постійне збільшуються.
• Незручно розташовані (шкіра голови, пахви).
Як відомо, випадково зачеплена родимка несе величезну небезпеку здоров’ю людини. Не рекомендується видаляти заважають родимки самостійно, так як лікування ран після родимки – справа далеко не з простих і впоратися з ним в домашніх умовах дуже проблематично.
Зверніться до фахівця
Якщо видалення родимок не уникнути, необхідно звернутися за допомогою до професіонала. У сучасній медицині існує безліч способів видалення родимок, найбільш поширений з яких – видалення лазером. Якщо ви не знаєте, чим лікувати рану після родимки, скористайтеся універсальним бальзамом «Рескінол». Він швидко і безболісно загоїть рану і зменшить ризик появи великого рубця або шраму. «Рескінол» – ефективний засіб в загоєнні ран подібного типу.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ