Рана після швів, прискорюємо процес лікування

Будь-яке хірургічне втручання, навіть незначне, залишає на людському тілі післяопераційний рубець. У разі, якщо у вас залишилася рана після швів, прискорити процес лікування і, як результат, зменшити площу рубця можна, обробляючи поверхню різними заживляющими препаратами.

Процес загоєння ран після швів включає в себе три основні дії:

• Формування колагену (сполучної тканини) за допомогою фібробластів. Колаген забезпечує усунення дефектів пошкодженої тканини і збільшує міцність рубця.
• Епітелізація рани відбувається в процесі міграції епітеліальних клітин з країв рани. Закінчений процес епітелізації ранового дефекту створює бар’єр для шкідливих мікроорганізмів. Свіжі чисті рани мають вкрай низьку стійкість до потрапила в них інфекції.
• Зменшення поверхні рани і закриття рани забезпечується при ефекті стиснення тканини, певною мірою через зменшення чисельності миофибробластов.
Як прискорити процес загоєння повалених тканин?
Швидкість загоєння рани залежить від безлічі факторів Відомо, що прискорення процесу лікування рани після швів для кожної людини є індивідуальним процесом, так як в різних випадках може знадобитися різна кількість часу.
Хтось вибирає народні методи, не довіряючи сучасній медицині і представленим препаратів, а хтось вирішує віддати перевагу загоює засобів. Вашому організму є відмінна можливість допомогти в цьому досить тривалий процес – препарат «Рескінол». Активні діючі компоненти «Рескінола» дозволяють йому швидко загоювати рани, в тому числі і залишилися після швів. У ньому містяться виключно натуральні компоненти, які сприятливо впливають на шкірні покриви, не завдаючи їм ніякої шкоди.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ