Рана шиї, прискорюємо процес загоєння

Життя людини залежить від безлічі факторів: харчування, місце проживання, відпочинок, робочі умови, спосіб життя, спорт.

Дуже часто люди, не замислюючись, нехтують своїм здоров'ям і безпекою, чого робити ні в якому разі не варто. Садна і рани на шиї дуже небезпечні, так як можна зачепити дві сонні артерії (що відразу призводить до смерті), трахеї, глотку, гортань, стравохід. В області шиї розташовано багато кровоносних вузлів, судин, які відповідають за кровопостачання мозку. Варто враховувати, що навіть при односторонньому пораненні шиї людина може померти моментально. Тому, щоб надати невідкладну допомогу, потрібно знати основні особливості таких поранень.

Класифікація ран на шиї:
• внутрішні і зовнішні;
• відкриті і закриті;
• з пошкодженням внутрішніх органів;
• без пошкодження внутрішніх органів;
• колото-різані рани.
Особливості ран на шиї полягають у тому, що це місце, де вени і артерії сходяться в один вузол кровообігу і при пошкодженні можуть бути зачеплені життєво важливі органи, що загрожує ускладненнями і серйозними наслідками. Тому, процес загоєння ран шиї повинен бути прискорений.
Перша допомога при рані на шиї:
• покласти потерпілого на бік (бажано на праву сторону);
• зупинити кровотечу – накладання тугих і щільних пов’язок з льодом на рану.
Методи лікування саден і поразок шиї
Рани на шиї відносяться до небезпечних і серйозних уражень тіла. Ці поранення дуже важко вдається діагностувати і надалі лікувати. Тільки досвідчені хірурги беруться за пацієнтів з такими ураженнями. Як стверджує практика, чимале значення має післяопераційний період, коли слід медикаментозним шляхом доводити лікування пацієнта до кінця. Для прискорення процесу загоєння рани шиї стане в нагоді такий препарат як «Рескінол». Це ефективний загоює гель з антибактеріальною основою: супроводжує швидкому стягання рани і її рубцювання.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ