Рана у собаки, чим лікувати?

Багато з тих, у кого є улюблені вихованці - собаки, можуть зіткнутися з такою проблемою, як рани у тварин. Їх причинами можуть бути різні порізи, падіння або інші прикрі події. Відразу напрошується питання, чим лікувати рану у собаки.

Перелік необхідних речей:

• Антисептик.
• Мазь, яка допомагає загоїти рану.
• Марля або бинт, щоб зробити тугу пов’язку.
• Джгут.
Наступні дії для лікування ран у собаки
Для початку добре огляньте рану. При одержанні невеликої садна, обробіть її, наприклад, перекисом водню – 3% або ж іншим антисептиком. Потім нанесіть на рану загоює мазь і обв’яжіть пов’язкою з бинта, щоб ваш улюбленець не розлизувала садно.
Якщо ж ваша собака отримала рану більш серйозного характеру, то перше, що необхідно зробити, негайно зупинити кров, щоб запобігти венозний або артеріальний кровотеча. При пошкодженні тіла потрібно накласти пов’язку, що давить або палять. Коли кров буде зупинена, можна везти вихованця до ветеринара. У клініці ветлікар краще обстежує рану і вживе необхідних заходів.
Важливо при накладенні джгута
У літню пору палять варто накладати не більше, ніж на годину, а в зимовий – не більше півгодини. Щоб не переплутати, на джгут можна прикріпити листок з написаним часом накладення.
Інший спосіб загоєння ран
Якщо рана у вихованця погано загоюється або ж вас не влаштували кошти, призначені в клініці, ви можете використовувати інший препарат – бальзам «Рескінол». З його допомогою рана загоїться набагато швидше і не залишить ніякого болю вашому улюбленцю.
Його переваги:
1. До складу входять тільки натуральні компоненти.
2. Практичність застосування.
3. Універсальний – він не тільки відновить шкіру, а продезинфікує рану і знеболити процес обробки рани
Тільки використовуючи цей засіб, можна переконатися в його ефективному дії.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ