Рани на шкірі, метод лікування

Рана - це пошкодження шкірного покриву, а також слизових оболонок, при якому порушується цілісність глубжележащих тканин. Якщо ж вам не пощастило і ви зіткнулися з ранами на шкірі - метод лікування їх повинен бути комплексним і поетапним.

Перш, ніж почнеться процес загоєння, рана повинна бути оброблена - людині виявляється негайна допомога.

Етапи загоєння ран на шкірі:
• заміщення нових клітин епітелію уражених – епітелізація;
• конвергенція рани – повне заміщення на всю глибину рани;
• утворення рубця або ж Шрамова плями.
Народні засоби для лікування ран на шкірі
Більшість з нас при появи саден насамперед вдаються до народних методів лікування, які більш доступні і відомі нам. Найефективнішими є:
• смола-живиця хвойних дерев (для швидкого загоєння глибоких уражень перетоплювали смолу і прикладали до садна просочені нею тампони);
• відвар коров’яку (настоєм відвару цієї рослини прикладають примочки, це активізує загоєння рани);
• тисячелетнік звичайний (примочки з настою цієї рослини сприяють затягуванню і зупинці кровотечі).
Рани на шкірі, метод лікування яких обмежується тільки народними засобами, не будуть належним чином рубцовани. Для знезараження рани і швидкого її затягування з максимально невидимим шрамом, використовуйте «Рескінол».
Це бальзам з унікальними загоюючими властивостями: він дезінфікує рану і стягує її в короткі терміни. Склад «Рескінола» є ефективним проти мікробних і гнійних процесів організму – шляхом руйнування структури клітинної стінки і гальмуванням синтезу білка в бактеріальних клітинах він максимально знезаражує садно і робить її стерильно чистим, що і сприяє стягуванню і рубцювання рани.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ