Рани на ліктях, як лікувати?

Рани на ліктях - проблема може і не зовсім поширена, проте дуже болюча і важко піддається лікуванню. Найчастіше, такою проблемою страждають жінки, так як їх шкіра більш ніжна і чутлива до подразників і зовнішньому середовищі. Лікування ран на ліктях проблематичне ще й тому, що рани, розташовані на зовнішній частині разгибательного суглоба, частіше піддаються механічному впливу, а згинання та розгинання ліктьового суглоба уповільнює або порушує процес зрощування епітелію. Поява ран на ліктях найбільш характерним є для людей, які в силу своєї професії ведуть сидячий або малорухливий спосіб життя (письменники, працівники сфери IT-технологій або любителі комп'ютерних ігор).

Причини ран на ліктях
Звичайно ж, не варто думати, що поява ран на ліктях – це виключно витрати певних професій. Дуже часто рани на ліктях виникають з таких причин:
• Сухість шкіри і авітаміноз.
• Псоріаз.
• розтріскування шкіри.
• Знижена еластичність шкіри (особливості організму).
• Механічний вплив.
Обробляти такі рани потрібно з граничною обережністю, а використання класичних загоюють і підсушують коштів буде недоречно. Лікування ран на ліктях повинно тривати, навіть якщо здається, що рана зовсім зажила. Через частого розгинання і згинання ліктів не до кінця зажила рана може з легкістю повернутися, а її лікування триватиме ще довгі місяці.
Лікуємо рани на ліктях правильно
З огляду на, що далеко не всі засоби підходять для такого специфічного виду ран, вибір препарату для лікування ран на ліктях потрібно здійснювати дуже уважно. Виготовлений на основі прополісу і меду, бальзам «Рескінол» має м’який загоює і зволожуючим властивістю. Використання бальзаму скоротить термін загоєння ран на ліктях з місяця до одного-двох тижнів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ