Рани на статевих органах, чим лікувати?

Будь-які рани на геніталіях, навіть найнезначніші, потрібно лікувати в обов'язковому порядку. Безумовно, найкраще не допускати їх появи, але якщо вже так сталося, слід з усією відповідальністю підійти до лікування. Рани на статевих органах, чим лікувати? - Це питання задає собі безліч людей. Перш за все, необхідно розуміти, що рани бувають різними, відповідно, і вимагають індивідуального лікування.

Що робити, якщо з'явилася рана на статевому органі?

Як тільки була помічена рана жінкою на статевих губах, а чоловіком на статевому члені, слід негайно звернутися до лікаря. Якщо своєчасно не вилікувати таке пошкодження, може з’явитися:
• запалення;
• нагноєння;
• серйозні ускладнення.
Самолікуванням займатися не можна ні в якому разі тому, що можна ще більше погіршити ситуацію. Лише фахівець в силах поставити точний діагноз і призначити коректне лікування, яке в найкоротші терміни позбавить від проблеми і не завдасть непоправної шкоди здоров’ю. Тому, на питання «чим лікувати рани на статевих органах» може відповісти лише кваліфікований медик. Важливо! Брудними руками не потрібно торкатися до рани, щоб не занести інфекцію.
Мазь, що відновлює шкіру
Після огляду рани лікарем, призначається лікування. Спочатку пацієнт приймає протизапальні препарати, а потім користується спеціальними мазями для загоєння шкіри. «Рескінол» – засіб, який здатний прискорити процес відновлення шкіри. Препарат значно перевершує існуючі аналоги.
Сильний дискомфорт приносять рани на статевих органах. Чим лікувати їх після проведених лікарських маніпуляцій потрібно обов’язково знати. Натуральні і біологічно чисті компоненти міститися в препараті «Рескінол». Ця мазь:
• заспокоює біль за лічені хвилини;
• нормалізує і зволожує шкіру;
• не робить токсичної дії.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ