Подразнення шкіри, чим лікувати

Якщо на тілі з'явилося роздратування, насамперед слід визначити причину такого явища, усунути провокуючі фактори і скористатися народними методами лікування в комплексі з лікарськими препаратами. Причинами невеликих висипань часто служать косметичні засоби, побутова хімія, перегрів тіла або інтенсивне потовиділення. Але що робити, якщо з'явилося досить велике, що супроводжується болем і гнійними вогнищами роздратування на шкірі, ніж лікувати його в такому випадку? У складних ситуаціях займатися самолікуванням небезпечно, оптимальним рішенням стане звернення до дерматолога.

Лікування незначних висипань в домашніх умовах
1. У разі прояви запалення на обличчі, полегшити стан допомагають парові ванночки з подрібненого і завареного в окропі хмелю (1 столова ложка рослини на 1 л води). Приготуйте відвар, нахиліться над ємністю і прикрийте махровим рушником для кращого розпарювання шкірних покривів. Якщо у вас суха шкіра, процедуру рекомендується виконувати протягом 3 хвилин, якщо жирна – не більше ніж 10 хвилин.
2. Запалення на тілі можна вилікувати за допомогою косметичної білої глини, розведеною невеликою кількістю молока або звичайної води. Витримувати суміш на тілі слід протягом 20 хвилин, потім змити підсохлу глину теплою водою.
3. Для лікування подразнення шкіри також можна використовувати сік свіжої петрушки, огірка, подорожника або алое. Змочіть ватяний тампон в цілющому соку і обробіть проблемні ділянки шкіри.

раздражение кожи

Доступний та безпечний аптечний засіб
Народні методи не допомагають усунути роздратування на шкірі, ніж лікувати його і як запобігти ускладненням? Натуральний бальзам «Рескінол» дозволить швидко зняти запалення і запобігти проникненню в організм інфекції. Компоненти, що входять до складу препарату, абсолютно безпечні і тому «Рескінол» не має протипоказань.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ