Роздратування шкіри голови, лікування, профілактика

Роздратування шкіри голови супроводжується сильним свербінням, почервонінням, лущенням, лупою. Перш ніж приступити до лікування, потрібно з'ясувати причину його появи. Найчастіше висипання є наслідком алергічної реакції організму, надмірної сухості шкірних покривів, частих стресових ситуацій, невдалого вибору головного убору або наявності паразитів. Якщо у вас з'явилося подразнення шкіри голови, лікування і профілактика даної проблеми допоможуть запобігти ускладненням.

Профілактика і лікування народними методами
Якщо виникло подразнення шкіри голови, лікування і профілактика обов’язкові. Для запобігання розвитку ускладнень рекомендується здійснювати правильний догляд за волоссям, дотримуватися правил особистої гігієни, уникати стресових ситуацій і стежити за харчуванням.
У разі появи перших ознак недуги необхідно скористатися народними засобами:
• втирання касторової олії дозволяє позбутися від надмірної сухості шкірних покривів;
• при підвищеній жирності шкіри потрібно використовувати настоянку з плодів айви;
• маска з кефіру надає хорошу протизапальну дію, витримувати її на проблемній ділянці слід не менше однієї години;
• для запобігання або усунення лупи слід один раз в день мити голову дігтярним милом;
• відвар з цибулиння добре усуває запалення (лушпиння від 4-5 цибулин потрібно залити 1 л води, варити протягом 5-6 хвилин і процідити).
Високоефективний протизапальний препарат
Найбільш ефективним аптечним засобом, здатним усунути будь-які подразнення, є бальзам «Рескінол», нанесіть його рясним шаром на уражену ділянку до повного вбирання, потім змийте теплою водою. Препарат містить корисні, натуральні компоненти: муміє, мед, прополіс, лецитин, масла і вітаміни, тому абсолютно безпечний і не має протипоказань.

раздражение кожи головы

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ