Подразнення шкіри на ногах, причини і лікування

Подразнення на ногах - це дуже неприємний стан, які доставляє дискомфорт і незручності, адже разом з ним, як правило, з'являються свербіж, лущення, почервоніння, і навіть хворобливі відчуття. Не потрібно терпіти роздратування шкіри на ногах, лікування від цієї недуги існує. Але для початку потрібно з'ясувати причину його виникнення.

Подразнення шкіри ніг - це симптом, який може бути наслідком як хвороби, так і банального недотримання санітарних норм.

Чому ще може виникнути це явище?
• Порушення правил особистої гігієни;
• пересушування шкіри під впливом УФО або косметики;
• носіння одягу з синтетичних тканин;
• алергія на шерсть, побутову хімію;
• порушення роботи травної, ендокринної системи;
• судинні захворювання, цукровий діабет.
Для того щоб встановити дійсне джерело проблеми, рекомендуємо звернутися до фахівця і здати аналізи. Після того, як доктор визначить, через що виникло подразнення шкіри на ногах, лікування підібрати набагато простіше. Вам слід усунути подразник, і, можливо, почати приймати медикаменти, щоб ліквідувати вогнище всередині.
Але що робити з зовнішніми ознаками, які доставляють стільки неприємностей? Можна вдатися до методів народної медицини: примочки з настоями трав (ромашка, календула), ванночки з содою. Ці способи перевірені, але для помітних поліпшень необхідно багато часу. Тому рекомендуємо звернутися до сучасних засобів.
«Рескінол» – ефективний препарат для боротьби з роздратуванням шкіри ніг і будь-яких інших ділянок тіла. До складу бальзаму входять виключно натуральні компоненти, завдяки яким він має протизапальну і загоює. Крім цього, він відновлює цілісність шкірних покривів, знімає роздратування і свербіння. Ефект помітний вже після першого застосування.

раздражение кожи на ногах

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ