Подразнення шкіри у чоловіків, причини, лікування

Чоловіча шкіра схильна до запалень не менше, ніж жіноча. Це неприємне явище може виникнути на будь-якій ділянці тіла, особливо часто страждає обличчя чоловіка, виною тому гоління. Коли виникає подразнення шкіри у чоловіків, необхідно негайно лікування, тому що воно супроводжується свербінням, почервонінням, лущенням і хворобливими відчуттями. Все це доставляє масу незручностей. Але перед тим як лікувати недугу, потрібно з'ясувати причину його появи.

Роздратування саме по собі не так страшно, воно не є хворобою. Але воно може бути симптомом досить серйозних захворювань: цукрового діабету, порушення травлення. Які ще чинники можуть викликати проблеми зі шкірою?
• недотримання правил особистої гігієни;
• алергія на косметичні засоби, побутову хімію;
• гоління;
• одяг із синтетичних тканин;
• пересушування шкіри під впливом УФО.
Для того щоб дізнатися джерело проблеми, необхідно проконсультуватися з фахівцем, здати ряд аналізів. Якщо точно визначити, від чого виникає роздратування шкіри у чоловіків, лікування буде призначено вірно. Як правило, воно полягає в усуненні контакту з подразником і прийомом медикаментів, адже вогнище завжди криється всередині. Але що робити з зовнішніми проявами, які доставляють дискомфорт?
Можна звернутися до народних способів: ванночки з содою, примочки з настоєм рослин (ромашка, дуб). Це дієві методи, але для помітних поліпшень потрібен час. У цьому випадку на допомогу прийде сучасна медицина.
Ефективне, і головне, швидкодіючий засіб в боротьбі з роздратуванням шкіри, – бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні компоненти: ефірні масла рослин, прополіс, муміє, вітаміни. Завдяки їх цілющим властивостям, засіб відмінно знімає запалення і почервоніння, має антибактеріальну дію, знеболює.

раздражение кожи у мужчин

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ