Подразнення шкіри в паху, лікування

Через стрімке ритму нашого життя часом ми нехтуємо елементарними правилами гігієни, вибираємо невідповідну одяг: тісна білизна, речі з неякісних синтетичних матеріалів. Все це може призвести до подразнення шкіри, причому на всіляких місцях, наприклад - в паховій зоні. Явище це не з приємних, адже воно, найчастіше, супроводжується почервонінням, сверблячкою, печіння, лущенням, і навіть хворобливими відчуттями. У зв'язку з цим виникає дискомфорт, скутість в рухах.

Не варто терпіти подразнення шкіри в паху, лікування можна здійснити народними способами:
• ванночки з маслом чайного дерева або відварами таких рослин, як календула, ромашка, череда. Цілющі властивості натуральних трав нададуть заспокійливу дію, усунуть почервоніння, свербіж;
• примочки і ванночки з содою;
• компреси з в’яжучими розчинами (нітрат срібла 0,25%, резорцин 1%);
• обробка шкіри паху йодом або фукорцином (це спосіб підійде після зняття запалення).
Але, на жаль, не завжди так просто усунути роздратування шкіри в паху, лікування методами народної медицини має свої мінуси. Примочки і ванночки, в більшості випадків, знімають симптом, але не усувають причину недуги. А якщо і усувають, то дуже повільно.
Тут на допомогу прийде сучасна фармакологія. Для отримання швидкого ефекту відмінно підійде бальзам «Рескінол». У його склад входять натуральні компоненти, вітаміни і ефірні масла, завдяки яким засіб має протизапальну та антимікробну дію, активно бореться з почервоніння і свербінням. Поліпшення будуть помітні вже після першого застосування. Важливо, що наносити його можна за будь-яких санітарних умовах і в будь-який час – він безпечний, не має запаху.
Бальзам «Рескінол» допоможе забути про подразнення і неприємні відчуття в інтимній зоні.

раздражение кожи в паху

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ