Подразнення на шкірі у дитини, лікування

Подразнення шкіри - це неприємне явище, яке може проявитися на будь-якій ділянці тіла як дорослих, так і у дітей. Воно може супроводжуватися сверблячкою, почервонінням, печіння, лущенням і навіть хворобливими відчуттями, що доставляє дискомфорт малюкові і його батькам. Особливо часто недуга зустрічається у немовлят, їх шкіра дуже ніжна і чутлива. Якщо з'явилося роздратування шкіри у дитини, лікування потрібно проводити негайно.

Але перед тим, як лікувати, потрібно з’ясувати, що послужило причиною виникнення попрілості. Вона може бути формою діатезу або сигналом про те, що малюка недостатньо добре підмивають. Крім цього, джерелом проблеми може бути:
• некомфортна температура в кімнаті;
• натирання одягом або підгузником;
• алергічна реакція;
• надмірна вологість;
• розлади травної системи.
Щоб визначити справжню причину, варто проконсультуватися з дільничним педіатром, в разі потреби пройти обстеження! Ні в якому разі не можна зволікати з візитом до лікаря, ураження шкірного покриву можуть бути симптомами серйозних порушень функцій внутрішніх органів. Після того, як лікар встановить, через що з’явилося подразнення шкіри у дитини, лікування призначити буде набагато простіше.
У будь-якому випадку, кожен турботливий батько повинен мати в аптечці засіб для усунення подразнення на шкірі дитини. Основні критерії вибору – ефективність і безпеку, щоб не погіршити ситуацію.
Таким засобом є «Рескінол» – швидкодіючий бальзам на основі натуральних компонентів: екстрактів трав, ефірних масел, вітамінів. Завдяки такому складу препарат абсолютно безпечний, а поліпшення видно після першого нанесення. Дитячий «Рескінол» відмінно бореться із запальними процесами, знімає почервоніння і попрілості, знеболює і відновлює ніжну шкіру дитини.

раздражение на коже у ребенка

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ