Рескінол дитячий

Щастя, безпека і здоров'я дитини - головна щоденна мета мами. Захистити малюка від всіх неприємностей процесу пізнання світу просто неможливо. Навіть супер батьки не здатні на це. Бути не ідеальними і не вміти контролювати весь світ абсолютно нормально.

Головне, знати, як зробити, щоб швидко зажило розбите коліно, обпалений пальчик перестав хворіти, а від синяка за пару днів не залишилося і сліду. Добре, якщо у вашій аптечці є універсальний засіб для допомоги при основних дитячий травмах, наприклад бальзам «Рескінол».

Він ефективний для лікування:

  • ран будь-якого типу;
  • опіків і обморожень;
  • гострих запальних і гнійних процесів;
  • укусів тварин і комах;
  • попрілостей;
  • подразнень, почервоніння і сухість шкіри;
  • розтягувань, гематом і ударів.

Крім цього бальзам захищає від впливу шкідливих природних факторів (вітру, прямих сонячних променів, низьких температур) і відмінно зволожує шкіру, стимулюючи її харчування. Справжня чарівна паличка!

Особливості бальзаму «Рескінол» дитячий

Звичайно, хочеться більше дізнатися про мазі для лікування дорогоцінного чада. Нам нема чого приховувати і ми з радістю розповімо про основні властивості бальзаму.

Регенеративна дія

Посилення харчування клітин, нормалізація обміну речовин в рані, активізація первинних відновних процесів – це найефективніший тип регенерації. Саме на ньому заснована загоюча сила бальзаму.

Знезаражуюча властивість

Завдяки правильному поєднанню природних антимікробних засобів, «Рескінол» здатний підсилити бактерицидну силу крові і властивості лімфи. Це сприяє швидкому очищенню ран від продуктів розпаду клітин, токсинів і мікрофлори. Мікроорганізми не можуть адаптуватися до компонентів бальзаму.

Зниження больових відчуттів і відновлення стану запаленої шкіри

Біологічно активні речовини бальзаму надають стабілізуючий вплив на мембрани клітин, гальмують утворення вільних радикалів і перекисів ліпідів, попереджаючи деструкцію тканин. «Рескінол» підвищує тонус шкіри, зволожує, охолоджує і пом’якшує її. Засіб ефективно як при невеликих, так і при великих пошкодженнях.

Важливо! Властивості компонентів бальзаму допомагають запобігти виникненню больового шоку, зараження крові, інтоксикації, опікової хвороби і роблять можливим відновлення шкіри без пересадки і рубців.

 

«Рескінол» цікавий абсолютною природністю складу: масло вершкове, прополіс, муміє, масло обліпихи, мед, масло зародків пшениці і герані, терпенові і мінеральне масла, лецитин, хвойна живиця, камфора, березовий дьоготь, вітамін Е.

Завдяки такому поєднанню компонентів «Рескінол» дитячий не має протипоказань, побічних ефектів і є абсолютно безпечним.

Навіщо купувати саме дитячі мазі

Існує думка, що для лікування дитини можна використовувати ті ж препарати, що і для дорослих. Це не зовсім так, в тому числі і щодо мазей. Шкіра дитини має свої особливості, наприклад, через слабку функцію сальних залоз вона володіє сухістю і схильністю до подразнень, що перешкоджає швидкому загоєнню ран. «Рескінол дитячий», крім основних функцій, живить і пом’якшує шкіру малюка. Таким чином, лікування проходить комфортно і швидко. Застосовувати засіб можна з перших днів життя.

Дитині завжди хочеться допомогти миттєво. Коли він плаче, матусине серце просто розривається. З «Рескінолом» біль від прикрих падінь як рукою зніме, а від ранки не залишиться і сліду. Цей бальзам дає можливість надати ефективну допомогу практично в будь-якій ситуації. Він доступний за ціною і легко поміститься в мамину сумочку.

Ви можете придбати «Рескінол» дитячий в аптеках або замовити на нашому сайті. Менше часу на сльози і травми і більше на ігри і щастя! Це ж справжній мамин рай.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ