Різана рана, чим лікувати?

Різана рана - це проблема, яка може застати зненацька кожного з нас. Вже за назвою зрозуміло, що це такі рани, які виникають в результаті неправильної експлуатації гострих предметів: ножів, сокир, лез від бритв, навіть осколків від розбитого скла. Варто зауважити, що подібні пошкодження шкіри мають сприятливий перебіг і швидко заживають при правильній обробці.

Краї цих ран дуже рівні, розкриті, і чудово сприяють виділенню сукровиця і далекої її грануляції.

Надання першої допомоги
Якщо з’явилася різана рана, ніж її лікувати? Необхідно, виконати наступні кроки:
1. Якщо з рани йде кров, то необхідно її зупинити. Для цього при артеріальній кровотечі накладіть саморобний джгут, при венозній кровотечі – просто сильно притисніть марлею.
2. Після зупинки кровотечі слід промити пошкодження перекисом водню і видалити бруд.
3. Якщо рана маленька, без ураження великих судин або нервів, то можна прикласти будь-яку антибактеріальну мазь і забинтувати. Міняйте пов’язку 2-3 рази в день, щоб не було нагноєння.
4. У разі глибокої рани з рясною кровотечею, пошкодженням сухожилля або нерва, необхідно негайно звернутися до лікарні.
Використовуйте народну медицину
Якщо з’явилася різана рана, як її лікувати лікарськими травами? Щоб зупинити кровотечу і швидше позбутися від пошкодження, використовуйте народні рецепти. Прекрасним загоює ефектом володіють лікарські рослини:
• кропива, з якої роблять відвар і використовують у вигляді примочок;
• болотний аїр, корінь якого необхідно перемолоти в порошок і посипати рани;
• алое, необхідно видавити з листа сік і помазати пошкодження.
Крім антибактеріальних мазей, прекрасно сприяє загоєнню рани бальзам «Рескінол». Він швидко знімає запалення при попаданні в рану мікробів, вбиває їх, знімає больові відчуття. До його складу входять тільки натуральні компоненти, завдяки чому всього за кілька днів гояться різноманітні пошкодження шкірного покриву.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ