Рвана рана, мазь для швидкого загоєння

Лікувати рвані рани, з точки зору медицини, досить складно. Справа в тому, що стінки такої рани нерівні, тому лікування затягується, а це загрожує ускладненнями. Щоб не допустити негативних наслідків, слід грамотно надати першу допомогу. Потім можна сміливо використовувати мазь для швидкого загоєння рваної рани.

Що потрібно робити, якщо у людини з'явилася рвана рана?

Перш за все, потрібно зупинити кровотечу. Після цього проводиться обробка за допомогою 3% -х процентного розчину перекису водню. Йод або спирт потрібен, щоб змастити краї рани. Обов’язково вживаються заходи тому, що пошкодження може нагноиться, внаслідок чого з’явиться запалення і пошириться на приготовані тканини. Тільки після попередньої обробки можна застосовувати спеціальну мазь для швидкого загоєння рани рваною. Якщо користуватися маззю, то рана:
• Не запалиться;
• інфекція не проникне в тканини;
• станеться швидке загоєння.
Спеціальні мазі, бальзами та гелі застосовуються в обов’язковому порядку тому, що вони є дуже ефективними. Пошкодження шкіри за короткий проміжок часу гояться. Полегшується стан потерпілого, тобто зникають нестерпний біль.
«Рескінол» – бальзам швидкої дії
Щоб якомога швидше залікувати пошкоджені тканини, слід використовувати унікальну сучасну мазь «Рескінол». Це засіб, який відрізняється практичністю, універсальністю та ефективністю. Препарат створений спеціально для того, щоб за мінімальний період часу зажила рвана рана. Мазь для швидкого загоєння «Рескінол» перш, ніж потрапити в продаж, пройшла ряд серйозних випробувань. Можна з упевненістю сказати, що препарат на 100% дієвий. Його вартість невисока, а ефект приголомшливий.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ