Чим лікувати шишку від удару?

Від отримання ударів не застраховані ні дорослі, ні діти, і тому багатьом корисно знати, чим лікувати шишку від удару. Головне правило - своєчасно вжити заходів, в іншому випадку позбутися від шишки буде значно складніше. Шишка є наслідком набряку та скупчення під шкірою крові. Якщо не лікувати її, то вона самостійно зникне через 3-5 днів, все залежить від сили удару і місця удару. Щоб не чекати стільки часу, рекомендуємо скористатися народними засобами.

Лікуємо шишку вдома
1. Прикладіть до місця удару загорнутий у рушник лід – холод допомагає зняти набряк і зменшити розмір гематоми.
2. Зробіть суміш з блакитної глини (2 столові ложки), меду (1 столова ложка) і одного сирого яйця – нанесіть суміш на ватний тампон і прикладіть на кілька хвилин до травми, зафіксувавши пов’язкою. Коли глина зігріється, охолодіть компрес і повторіть процедуру.
3. На наступний день після отримання травми рекомендується використовувати теплий компрес (нагріта сіль, загорнута в хустку). Тепло допоможе позбутися від припухлості і посприяє якнайшвидшому розсмоктуванню новоутворення.
Але не варто шукати спосіб, ніж лікувати шишку від удару, якщо травма супроводжується сильним болем і палінням – в таких випадках краще проконсультуватися з лікарем.
Аптечні препарати
Серед величезного асортименту аптечних засобів важко не розгубитися і знайти дійсно ефективний препарат. Фахівці радять використовувати для лікування шишок натуральний і безпечний для організму бальзам «Рескінол». Вхідні в його склад ефірні масла, натуральний мед, прополіс, муміє і вітаміни мають протизапальну, знеболюючу і розсмоктуючу дію. Наносити «Рескінол» слід на місце пошкодження рясним шаром, кілька разів на день, це дозволить домогтися позитивного результату максимально швидко.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ