Що робити, щоб синець швидше пройшов?

Синці та забиття - річ абсолютно не небезпечна, головне не допустити виникнення сильних травм. Але все ж іноді ці дрібниці здатні істотно зіпсувати зовнішній вигляд. Отже, що робити, щоб синець швидше пройшов?

Що таке синяк?

Синяк – простонародна назва, яка в медицині називається гематома, або забій. Іноді людина може навіть не зрозуміти, в результаті якої травми він отримав синяк, а просто несподівано виявити його на тілі. Пошкодження судин – явище нерідке, певну ділянку на тілі досить просто трохи придавити; а ось чи з’явиться через це гематома, залежить від індивідуальних особливостей організму.
Найчастіше людей не так сильно хвилює, звідки взявся синяк, їм набагато важливіше знайти методи, які допоможуть швидко його позбутися.
Як довго проходять синці?
Якщо в організмі все нормально і гемоглобін на достатньому рівні, то свіжі синці на тілі мають забарвлення від винного до темно-бордового. Приблизно на четвертий день після забитого синяк стає зеленуватим, а приблизно через тиждень жовтіє. Повністю сходить гематома близько 14 днів. Якщо травму отримав чоловік похилого віку, то у нього синяк проходить набагато повільніше (приблизно 20 днів).
Як швидко позбавитися від синяка?
Існує велика кількість методів і народних способів для позбавлення від синців. Деякі радять прикласти до гематоми холодне м’ясо, інші роблять компреси і примочки. Народні засоби впливають, але якщо цікавить що робити, щоб синець швидше пройшов, то медичні препарати – найкращий варіант. Добре зарекомендував себе бальзам «Рескінол». Він швидко вирішить проблему, причому засіб цілком доступно, придбати його можна в будь-якій аптеці. Препарат допомагає не тільки позбутися від гематоми, а й пом’якшити огрубілі ділянки шкіри, усунути больові відчуття, а також має бактерицидну дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ