Синяк на стегні, чим лікувати?

Синці на тілі можуть виникати з різних причин. Основні з них - сильний удар або падіння, в результаті якого відбувається розрив капілярів і з'являється червона пляма, яка може змінювати колір на синьо-фіолетовий, а потім на зеленувато-жовтий. Багато хто стикався з такою проблемою як синяк на стегні. Чим лікувати - відомо, на жаль, не всім. Для цього існує багато різних способів, розглянемо основні з них.

Отримали травму – чим будемо лікувати?
Гематома на стегні може бути симптомом удару. В такому випадку народна медицина радить прикладати до місця травми цибульні компреси або сир. Також добре допомагає яблучний оцет, який необхідно підігріти, а потім додати в нього кілька крапель йоду і трохи солі.
Якщо удару немає, то можна прикласти до місця синяка лід. Це зніме набряклість і полегшить біль.
Які лікарські препарати можна використовувати?
Якщо з’явився синець на стегні, ніж лікувати його довго думати не доведеться. Для вирішення такої проблеми підходять препарати з загоює, антибактеріальний ефект. У складі бальзаму «Рескінол» тільки натуральні компоненти, які допоможуть швидкому загоєнню синця на стегні. Хвойна живиця, березовий дьоготь, натуральний мед, прополіс і вітамін Е, які входять в препарат, мають антисептичні властивості, знімають набряклість, а також абсолютно безпечні для організму. Тому можна не боятися виникнення алергічних реакцій.
Саме з цієї причини лікарі рекомендують використовувати його навіть для маленьких дітей, адже у них ризик отримати синяк набагато вище, ніж у дорослих. Цей бальзам досить зручний у використанні. Він легко наноситься, швидко вбирається в шкіру, не залишає жирного або липкого нальоту. Результат його дії помітний вже на наступний день після першого застосування!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ