Синяк на великому пальці ноги, чим лікувати?

На жаль, проблема лікування синців завжди була, є і буде актуальною. Так як отримати забій можна в будь-який час і в будь-якому місці, особливо, коли цього зовсім не чекаєш. Найчастіше страждають коліна, лікті і пальці на ногах. Так як ми часто ходимо босоніж і просто не помічаємо «нізвідки виростає меблі» в квартирі або камінь, що лежить в траві або на пляжі. Таким чином дуже легко отримати забій, гематому або синяк. Як приклад розглянемо синяк на великому пальці ноги.

Чим лікувати?
Перша допомога
Існує кілька способів, як можна впливати на гематому. Алгоритм дуже простий.
1. До місця удару негайно потрібно докласти щось холодне. В ідеалі це має бути лід, загорнутий у рушник. Якщо його не виявилося, не біда. Швидше за все у вас в холодильнику є шматочок замороженого м’яса, курки або пачка заморожених пельменів. Прекрасно, підійде! Таким чином ми впливаємо холодом на місце забитого місця, не даючи великій кількості крові потрапити під шкіру. Якщо все зробити вчасно, то можна значно зменшити коло синяка і зняти запалення.
2. Після чого можна піти в аптеку і придбати хороший засіб, яке допоможе відновити приплив крові, і в наступні дні наносити препарат на місце забитого місця.
Багато хто вважає, що краще без уваги залишити синяк на великому пальці ноги, ніж лікувати його за допомогою аптечних засобів. Дозвольте з вами не погодитися. Адже забій такого роду ускладнює ходьбу і навіть не дозволяє безболісно взутися.
Уже не перший рік багато хто користується бальзамом «Рескінол». Збагачений вітаміном Е, прополісом, натуральним медом, хвойної живицею, березовим дьогтем та іншими натуральними компонентами, він допоможе швидко і безболісно вилікувати синці, забиті місця і дрібні рани. Необхідно всього лише нанести кілька крапель (залежно від розміру удару) на пошкоджену ділянку і розтерти. Результат буде помітний вже через кілька годин.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ