Синяк на великому пальці руки, чим лікувати?

Синяк - це, як правило, наслідок пошкодження кровоносних судин, які виникли в наслідок сильного удару. Небезпека даної травми полягає в тому, що утворилася гематома через неправильне лікування, може запалитися і інфікувати сусідні здорові ділянки. Тому, чим лікувати синець на великому пальці руки важливо знати всім. Якщо травма досить серйозна, варто звернутися за кваліфікованою допомогою до медиків. У разі незначного удару лікування можна зробити самостійно.

Перша допомога
Відразу після травми до місця удару слід прикласти лід. Якщо є садна і подряпини – їх потрібно обробити антисептичним засобом. При відсутності відкритих пошкоджень палець можна потримати під струменем холодної води.
Для того щоб зменшити набряклість і больові відчуття, можна скористатися медикаментозними препаратами, наприклад, прийняти знеболююче.
Сьогодні таких коштів на аптечних полицях можна знайти безліч. Вибираючи найбільш безпечне і ефективне, зверніть увагу на новий препарат – бальзам «Рескінол». Його склад на основі натуральних компонентів абсолютно безпечний для здоров’я людини і не здатний викликати алергічних реакцій. Бальзам прискорює загоєння саден і подряпин, володіє розсмоктуючу дію, ефективно знімає больові відчуття, набряк і запалення. Наносити засіб на пошкоджену ділянку слід якомога частіше, 5-6 разів на день.
«Рескінол» можна застосовувати для лікування синців у дорослих і дітей. Знаючи, ніж лікувати синець на великому пальці руки, можна істотно прискорити процес загоєння і виключити виникнення ускладнень після травми.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ