Синяк на животі, чим лікувати?

Синяк - це не що інше, як синець, що утворюється в результаті розриву кровоносних судин під шкірою в місці удару. Забій сполучної тканини це досить болюча травма, здатна доставити масу неприємних відчуттів, не кажучи вже про можливі наслідки. Тому важливо знати, чим лікувати синець на животі, і як правильно надати першу допомогу.

Гематоми бувають різні за ступенем тяжкості. Якщо травма невелика і не пошкоджені внутрішні органи, можна вилікувати синяк самостійно, якщо ж в цьому немає впевненості, краще звернутися до лікаря.
Як допомогти потерпілому
Поверхневі синці відразу після травми лікують холодним компресом. Важливо, щоб лід або заморожені продукти, які ви будете використовувати, не стикалися з місцем удару. Щоб убезпечити себе від можливого інфікування і не допустити обмороження пошкоджених тканин, холодний предмет слід покласти в поліетиленовий пакет і обернути тонкою бавовняною тканиною або рушником. Якщо травма супроводжується синцями або подряпинами, їх обов’язково потрібно обробити антисептиком.
Переймаючись питанням ніж лікувати синець на животі, слід зазначити, що в даному випадку не обійтися без медикаментозних препаратів. Вибираючи мазь для лікування гематоми, слід віддавати перевагу комплексним засобам на основі лікарських трав. Одним з таких ефективних препаратів є бальзам «Рескінол». Завдяки наявності в його складі виключно натуральних компонентів, ефірних масел і вітамінів він надає потужну протизапальну, знеболюючу, протинабрякову і загоює вплив на пошкоджену область. Препарат слід кілька разів на день наносити на область гематоми до її повного зникнення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ