Синяк на голові, чим лікувати?

При ударі або травмі голови можуть з'явитися синяки або гематоми, що представляють собою скупчення крові, яке утворилося після розриву або пошкодження судин. Потрібно бути особливо уважним, якщо у вас з'явився синець на голові. Чим лікувати його, може підказати лікар, так як в разі травм голови бажано звернутися до фахівця. Синці та гематоми на голові представляють серйозну небезпеку, тому що можуть спричинити наслідки: від постійних головних болів до впадання в кому.

Справа в тому, що на голові жирового прошарку практично немає.
В результаті може з’явитися:
• шишка – коли кров з пошкоджених судин накопичується над кістками черепа під тканинами голови;
• внутрішній крововилив – коли зовні синяк або гематома не видно, але дуже болючі.
Все це може як пройти самостійно, так і стати причиною більш важких проблем.
Екстрена допомога при ударі голови
Щоб полегшити стан потерпілого в перший час після травми, рекомендується відразу ж прикласти до місця удару щось холодне. Це може бути все, що виявилося під рукою, – лід, заморожені продукти, сніг, холодна вода в пляшці … Чим більше пошкодження, тим довше потрібно тримати компрес, в цьому випадку гематома не поширився далі.
Лікування забиття голови
Після цього можна звернутися до медикаментозним засобам. Якщо у вас з’явився синець на голові, ніж лікувати – вибір досить великий. Сучасна фармацевтика пропонує велику кількість гелів і мазей, які допомагають зняти больовий синдром і набряклість, відновити пошкоджені шкірні покриви, регенерувати і зміцнити стінки зруйнованих судин. На жаль, коштів, які робили б все це одночасно, трохи, доводиться їх поєднувати або вибирати найбільш потрібне в даний момент.
Втім, можна використовувати комбіновані мазі. Одним з кращих засобів в цій галузі є бальзам «Рескінол». Його унікальний склад допомагає загоїти гематоми і синці на будь-якій частині тіла в найкоротші терміни. Бальзам наноситься на місце забитого місця, можна закріпити його пов’язкою або пластиром. Після цього обов’язково спостерігайте за самопочуттям: якщо щось здасться вам дивним, наприклад, почнуться головні болі або зміниться мова, або гематома почне збільшуватися, негайно звертайтеся до лікаря.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ