Синяк на грудях, чим лікувати?

Синяк на жіночих грудей - проблема досить делікатна, оскільки це дуже ніжна частина тіла, яка складається із залоз і м'яких тканин. Якщо на ній з'явилася гематома, це означає, що порушений відтік крові. Тому, якщо вже така проблема з'явилася, вирішувати її потрібно негайно.

Надання першої допомоги.

Краще лікувати простий синяк на грудях, ніж лікувати його ускладнення. А вони можуть бути самими різними, аж до нагноєння і мастопатії. Тому залишати без уваги цю проблему ніяк не можна.
До того, як придбати аптечний продукт і почати лікувати синець лікарськими засобами, будинки належить виконати кілька нескладних процедур. Необхідно прикласти до місця удару лід. У чистому вигляді лід прикладати до шкіри не можна, так як жіночі груди дуже чутлива. Лід потрібно обернути в рушник. Якщо льоду не виявилося, то його можна легко замінити за допомогою заморожених продуктів, які також слід обернути рушником. Не рекомендується водити по одному місцю тривалий час, щоб не відморозити шкіру. Такі процедури допоможуть зняти больові відчуття, а також зменшити набряк і окружність синяка.
Синяк на грудях. Чим лікувати, як лікувати?
Так як походження гематоми на грудях може бути невідомо, то краще не ризикувати власним здоров’ям і щоб уникнути небажаних наслідків звернутися до лікаря-терапевта. Він також може направити до мамолога, якщо в цьому буде необхідність, і призначити лікування.
Одним з найдієвіших препаратів для позбавлення від синців, саден і гематом є бальзам «Рескінол». Так як впливати на ніжну шкіру жіночих грудей шкідливими хімічними препаратами не рекомендується, то він прекрасно підійде для лікування. Адже в його складі немає агресивних компонентів, а тільки натуральні продукти. Даний засіб проникає в шкіру і м’яко впливає на неї, не викликаючи роздратування. Вже після декількох застосувань відтік крові покращиться і синці залишаться в минулому.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ