Синяк на коліні, як швидше вилікувати?

Активний спосіб життя нерідко призводить до травм, забоїв і саден. І найбільш часто ми отримуємо пошкодження на кінцівках. Забій колін - це не тільки досить неприємно, але і дуже болісно. Основна проблема лікування таких ударів полягає в складному пристрої опорно-рухового апарату. Багатьох хвилює питання як швидше вилікувати синяк на коліні, і як уникнути неприємних наслідків.

Надання першої медичної допомоги.

Після падіння потерпілого потрібно акуратно підняти і оглянути місце забитого місця. У разі якщо удар був сильним і коліно набрякає на очах, а на ногу спертися проблематично, необхідно негайно звернутися за медичною допомогою.
Якщо травма невелика і рухова активність не порушена, потрібно прийняти зручну позу і приступити до надання першої допомоги. Можна скористатися домашніми засобами і прикласти до забитого місця лід або мокрий рушник. Також іноді радять використовувати зігріваючі розтирання і теплі компреси, але це якщо немає зовнішніх пошкоджень.
Переймаючись питанням як швидше вилікувати синяк на коліні, варто знати, що без медикаментозних засобів прискорити процес не вийде. Забій коліна можна вилікувати, застосовуючи протизапальні та протинабрякові препарати, наприклад, бальзам «Рескінол». Перевагою даного засобу є склад з натуральних і абсолютно безпечних компонентів. До того ж бальзам відноситься до комплексних препаратів і надає загоює, бактерицидну і заспокійливу дію.
«Рескінол» при регулярному застосуванні допоможе швидко вилікувати забите місце і відновити рухову активність. Наносити засіб на травмоване коліно слід кілька разів на день тонким шаром, без інтенсивного втирання. Під час відновлення слід по можливості забезпечити спокій і відмовитися від фізичних вправ і навантажень.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ