Синяк на лобі, чим лікувати?

Багато людей, які не мають медичної освіти, губляться при отриманні навіть незначної травми, не знаючи, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Ви оступилися і впали? Наткнулися в темряві на стіну? Чим лікувати синець на лобі повинен знати кожен, щоб правильно надати першу допомогу в потрібну хвилину.

Лікування синця
Перше, що потрібно зробити після удару в область голови, – оцінити ступінь пошкодження і самопочуття потерпілого. Якщо спостерігається запаморочення, порушення мови, раптова слабкість і нудота, необхідно негайно викликати швидку допомогу. Якщо ж ступінь пошкодження невелика, можна приступати до самостійного лікування.
Перш за все, до місця удару прикладають традиційний холодний компрес. Він допоможе запобігти поширенню гематоми і зменшить можливі наслідки.
Прикладати холод можна на 20-30 хвилин. Причому зробити це потрібно в перші хвилини після отримання травми. Якщо є така можливість, можна використовувати народні способи і прикласти до синців розведений у воді картопляний крохмаль.
Знаючи, ніж лікувати синець на лобі, можна швидко і ефективно прискорити процес загоєння. Одним з хороших комплексних препаратів з натуральним складом, є бальзам «Рескінол». Його можна використовувати для надання першої допомоги і лікування як дорослих, так і дітей. Такий засіб обов’язково має бути в кожній аптечці.
Активні компоненти бальзаму знеболять місце забитого, допоможуть зняти запалення і набряклість. До того ж препарат, що володіє антисептичною і розсмоктуючу дію, дозволить захистити місце удару від попадання інфекції. Наносити засіб можна кожні дві години на уражену ділянку тонким шаром. При правильному підході синяк на лобі можна вилікувати за 4-5 днів.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ