Як позбутися від синяка на обличчі?

Синець на обличчі здатний не тільки доставити неприємні відчуття, але і викликати психологічний дискомфорт. Найчастіше до появи гематоми призводить падіння або удар, в результаті чого кровоносні судини лопаються, і в оточуючих тканинах збирається кров. Шкіра на обличчі є тоншою, тому синець на даній ділянці тіла утворюється дуже швидко. Переймаючись питанням, як позбутися від синяка на обличчі, варто розуміти, що діяти необхідно вкрай швидко. Якщо відразу не зайнятися лікуванням, то гематома збільшиться, і синяк пройде не раніше, ніж через два тижні.

Вибираючи метод лікування, необхідно врахувати, на якій саме ділянці обличчя з’явився синець.
Як лікувати синець під оком
Найчастіше таке пошкодження утворюється під оком. До ушиби слід прикласти лід або інший холодний компрес. Так як шкіра на обличчі дуже ніжна, її потрібно не відморозити, тому лід прикладається на кілька хвилин. Коли синяк вже сформувався, допоможе метод зігрівання. До забитого місця можна прикласти грілку. Прикладати компрес можна не більше ніж на 15-20 хвилин, інакше до синців додатися ще й опік. Синяк на обличчі не пройде через кілька днів, тому будуть потрібні подальші заходи, такі як масаж повік або гімнастика для очей. В результаті цих дій почне поліпшуватися кровообіг в області ураженої ділянки.
Ефективний засіб від ударів
Не знаєте, як позбутися від синяка на обличчі? Сучасні бальзами та мазі можуть вирішити проблему в максимально короткий час. Одним з найбільш ефективних препаратів вважається бальзам «Рескінол». Оскільки засіб є універсальним, воно допоможе позбутися від гематоми будь-якого типу. Натуральні компоненти, що входять до складу препарату допоможуть зняти больові відчуття і запобігти потраплянню інфекції.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ