Синяк на лікті, як швидше вилікувати?

Основними причинами удару ліктьового суглоба можуть бути банальне падіння, наприклад, під час занять спортом або надмірне фізичне навантаження. При серйозних пошкодженнях потрібно негайно звернутися до лікаря, а при легкому ударі лікування можна забезпечити і в домашніх умовах. Як швидше вилікувати синяк на лікті повинен знати кожен, так як від випадкової травми не застрахований ніхто. Своєчасне і грамотне лікування дозволить прискорити процес одужання і вбереже від розвитку ускладнень.

Кваліфікована допомога
Відразу після забитого ліктя руку потрібно знерухомити. Можна зафіксувати кінцівку шарфом, хусткою або будь-яким іншим шматком тканини. До місця удару потрібно прикласти лід або холодний компрес. Це дозволить зменшити крововилив, але ефективним цей спосіб буде тільки в перші півгодини після отримання травми. Можна прийняти знеболююче, щоб біль вщух. У перші два тижні після травми варто відмовитися від навантажень на постраждалу кінцівку.
Як вилікувати наслідки травми швидко і ефективно?
Після надання першої допомоги, потрібно вирішити, як швидше вилікувати синяк на лікті за допомогою медикаментозних засобів. Якщо на лікті немає саден і відкритих ран, можна використовувати протизапальні мазі. Краще підібрати препарат з комплексною дією, який дбайливо допоможе зняти біль, запалення, набряк і буде сприяти якнайшвидшому відновленню шкірного покриву.
Одним з таких ефективних і безпечних препаратів є бальзам «Рескінол». Він відрізняється високою ефективністю за рахунок діючих компонентів, що входять до складу.
• муміє;
• вітамін Е;
• лецитин;
• ефірне, топлене, мінеральне і масло обліпихи;
• хвойна живиця;
• прополіс;
• натуральний мед;
• березовий дьоготь.
Це сучасний засіб ідеально підходить для лікування забитих місць, гематом і синців на кінцівках, а також для профілактики розвитку ускладнень. Застосовувати «Рескінол» можна для лікування не тільки дорослих, а й дітей. Склад засобу абсолютно безпечний і до того ж досить ефективний для лікування подібних травм.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ