Синяк на мізинці, як вилікувати?

Як би не прикро або навіть смішно це не звучало, але так, мізинець це, напевно, головний страждає палець на нозі. Коли ми прокинулися вночі, щоб попити, і в темряві пробираємося на кухню або просто не помічаємо тумбу, яка стоїть на тому ж місці вже не перший рік, саме цей мініатюрний пальчик завжди потрапляє під удар. І що ж відбувається в результаті? Правильно, утворюється синець.

Проблема ця не настільки серйозна, щоб бігти до лікаря. Але і досить неприємна, щоб залишити її без уваги. Адже при появі гематоми ходьба стає хворобливою і важко взутися без больових відчуттів. Тому не залишається нічого іншого, помітивши синець на мізинці, як вилікувати його самостійно, в домашніх умовах.
Народні засоби для лікування синців
Одним із засобів швидкої невідкладної допомоги відразу ж після удару є дія низької температури. Простіше кажучи, до мізинця рекомендується прикласти щось холодне. Наприклад, лід, загорнутий у тканину. Але якщо льоду в холодильнику не виявилося, то підійде і заморожена курка, м’ясо або риба.
Ще один спосіб – це підставити мізинець під струмінь холодної води і нетривалий час потримати (2-3 хвилини).
Як швидко вилікувати синяк без зайвих зусиль?
Ці народні засоби хороші як надання першої допомоги, щоб при розривах капілярів якомога менше крові потрапило під шкіру. Але багато хто запитає: «Якщо з’явився синець на мізинці, як вилікувати його швидко і надійно?». У цьому випадку може допомогти бальзам «Рескінол». Знайти його зовсім не важко, він доступний у вільному продажі в будь-якій аптеці біля вашого будинку. До складу цього засобу входять тільки натуральні компоненти природного походження, які мають протизапальний ефект. Спосіб застосування досить простий. Потрібно нанести тонким шаром на ушкоджену ділянку і почекати, поки бальзам трохи вбереться. Вже через кілька днів результат не змусить себе чекати.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ