Синяк на носі, як вилікувати?

Наявність синяка на тілі виразно приносить дискомфорт будь-якій людині. Адже ця проблема супроводжується больовими відчуттями і не дуже приємним зовнішнім виглядом. І якщо про деякі синцях ми забуваємо дуже швидко, просто заховавши їх під одягом, то про тих, що добре видно нам в дзеркалі, ми так просто забути не можемо, адже їх бачать і оточуючі.

Якщо синяк на носі, як вилікувати його в домашніх умовах?
Звичайно ж, можна звернутися до народної медицини і всім відомим «бабусиним методам». Одним з них є рушник, намочений в холодній воді. Його потрібно прикласти до місця удару на 5-7 хвилин. Після чого повторно намочити холодною водою і знову прикласти до синців. Таку процедуру повторити 2-3 рази. Або ж можна прикласти до гематоми заморожене м’ясо. Кажуть, що це дуже хороший метод. Це допоможе трохи зняти набряк і почервоніння. Але, на жаль, ці методи ефективні в тому випадку, якщо проблема не так серйозна і може почекати. А адже багато хто з нас просто не можуть з’явитися на роботі, перед друзями або навіть в магазині з синцем на носі. Це може викликати нерозуміння у оточуючих.
Синяк на носі. Як вилікувати швидко і легко
Благо, в наш час в аптеках можна знайти безліч кремів, мазей, розтирань і всього іншого. Але багато хто з них б’ють по кишені, а на ділі зовсім не ефективні. Що ж робити? Одним з перевірених засобів є бальзам «Рескінол». Він складається з натуральних екстрактів, має антисептичний ефект, який допоможе зняти запалення, а також він допоможе в короткі терміни позбавитися від синців, ран і гематом. Препарат дуже простий у використанні і абсолютно нешкідливий, тому що не містить в складі штучних хімічних речовин. Його без побоювання можна застосовувати для лікування дітей. Але ж наші чада частіше дорослих отримують синці і садна.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ