Синяк на пальці руки, чим лікувати?

Синяк на пальці руки найчастіше виникає в результаті удару об тупі предмети або після падіння. Забій пальця може бути різного ступеня, і чим він важче, тим і більш вираженими є симптоми. Що робити, якщо з'явився синець на пальці руки і ніж лікувати його? Це питання напевно ставив кожен з нас.

Найкраще почати лікувати забій з перших хвилин його виникнення, але потрібно пам'ятати, що неправильні дії можуть лише погіршити ситуацію.

Насамперед до місця удару необхідно прикласти холодний компрес. Якщо немає льоду, то можна піднести забитою палець під холодний струмінь води на 10 хвилин. Холод не тільки призведе до звуження судин, а й приглушить больові відчуття. Зменшити набряк допоможе також йодна сітка, крім того, це засіб захистить від інфекції, якщо утворилася відкрита рана. Якщо синяк на пальці супроводжується сильними болями, можна прийняти знеболюючий засіб, наприклад, ібупрофен або парацетамол. Наклавши пов’язку на палець, можна зменшити біль і обсяг крові, що надходить до травмованої ділянки.
Кращий засіб від синців і ударів
Вельми неприємним явищем є синець на пальці руки. Чим лікувати його і як зменшити больові відчуття? Забій пальця руки можна вилікувати в домашніх умовах, але як знайти найбільш ефективний засіб? Бальзам «Рескінол» допоміг тисячам людей швидко позбутися від подібної проблеми. Препарат практично не має аналогів і виготовлений з природних компонентів. Він не тільки сприяє швидкому загоєнню ран і ударів, але також знімає біль, зменшує запальні процеси і є відмінним знезаражувальним засобом. Мазь необхідно нанести на уражену ділянку шкіри, і вже через кілька годин ви здивуєтеся, наскільки ефективним є препарат.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ